Odos priežiūra

Vienas iš dažniausių klausimų, kuriuos mes gauname, yra „Kaip aš galėčiau rūpintis savo nauju diržu ?“. Privalumas perkant kokybišką diržą yra tai, kad labai mažai jums reikės rūpintis bėgant metams. Skaitykite toliau ir pamatysite kaip lengva prižiūrėti kokybišką diržą:

Laikykite sausai

Didžiausia grėsmė bet kokiam odiniam diržui yra besikartojanti drėgmė. Jei jūsų diržas gavo drėgmės, jūs neturite pagreitinti džiovinimo proceso. Leiskite diržui natūraliai išdžiūti. Nenaudokite plaukų džiovintuvo ar kito šilumos šaltinio. Toks džiovinimas gali per daug išdžiovinti odą ir palikti ją sunkią ir trapią. Siūlome pakabinti diržą kambario temperatūroje ir leisti išdžiūti. Kuomet išdžius, tada bus galima dėvėti vėl. Daugeliu atveju Jūsų kūno šiluma iš naujo sušvelnina odą ir jums bus gerą toliau naudoti.

Juostelės ar įtrūkimai yra diržo puošmena

Kasdien nešiojamam diržui gali atsirasti natūralių odos įtrūkimų ir įbrėžimų. Daugeliu atvejų mes tikime, kad tai tik papildo natūralios odos diržo dizainą.

Diržo laikymas

Jei ilgesnį laiką nedėvite diržo, laikykite gyvenamosios patalpos viduje. Negalima laikyti odinių drabužių palėpėje, rūsyje ar nešildomame plote. Oda yra linkusi į pelėsį drėgnose rūsio vietose.

Geriausias patarimas, kurį galime suteikti ilgam diržo gyvenimui?

Tiesiog dėvėkite jį! Oda mėgsta būti naudojama, o blogiausias dalykas yra laikyti drėgnoje vietoje. Nešiokite, mėgaukitės ir parodykite visiems savo kokybišką diržą!

Nepraleiskite naujausių pasiūlymų